AGATA - Lubomierz
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Lubomierz. Powrt na stron gwn

Jesteś 11903
gościem
na naszej stronie


Karkonosze dla burżuazji

W Polsce ludzie mają bardzo różne preferencje odnośnie miejsc i standardów spędzania wakacji. Statystycznie znacznie więcej osób w porze letniej woli wylegiwać się nad morzem, aniżeli w górach. Proporcja ta odwraca się w przypadku pory zimowej. Warto się jednak teraz zastanowić, co wpływa na popularność danego miejsca nad morzem, czy w górach. Na pewno bardzo ważne są ogólnie panujące ceny, noclegów, jedzenia i tym podobnych rzeczy. Równie ważna, w moim przekonaniu jest uniwersalność, w każdej miejscowości powinna być zarówno willa dla „burżuazji”, jak i schroniska dla młodzieży.

Polskie góry są szanowane i odwiedzane przez ludzi z całego świata. Przez ostatnie lata Karkonosze zyskały sobie ogromne rzeszę stałych, corocznych turystów. Magia tego miejsca polega właśnie między innymi na uniwersalności. Bardzo znane i cenione są wille w Karkonoszach które odwiedzane są bardzo często przez sławnych ludzi show biznesu. Fenomen tego wszystkiego jest jednak taki, że nieopodal takiego luksusu mieszczą się również tanie schroniska dla młodzieży i pensjonaty, w których można bardzo tanio zjeść i zatrzymać się na noc.

Dzięki tak dużej różnorodności karkonosze cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i starszych osób. Dla tych drugich z reguły poleca się Kwatery w Karkonoszach które cechuje bardzo bogaty węzeł sanitarny i dobre warunki mieszkalne. Oczywiście wszystko w Karkonoszach dostępne jest za przystępną cenę. Porównując koszta wakacji właśnie w Karkonoszach, z innymi miejscem w Polsce (załóżmy, że nad morzem) to koszt główny jest nieporównywalnie niższy, o czym warto pamiętać wybierać miejsce do wypoczynku.
Zwierzęta Karkonoszy | 

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Karkonosze dla burżuazji